УКРАЇНА
КРАЇНА З ВЕЛИЧЕЗНИМ БІЗНЕС ПОТЕНЦІАЛОМ
Найважливішими факторами для привабливих умов ведення бізнесу іноземних інвесторів у Західній Україні є добре розвинена інфраструктура, близькість до кордону та наявність стартових майданчиків для реалізації інвестиційних проектів.
УКРАЇНА є найбільшою країною в Європі (603,5 тис. квадратних кілометрів), з населенням 45 мільйонів (70% - міське населення) та з 20-ти мільйонною діаспорою у всьому світі.
NYSA DEVELOPMENT
ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ІНВЕСТУВАТИ В УКРАЇНУ
УКРАЇНА є найбільшою країною в Європі (603,5 тис. квадратних кілометрів), з населенням 45 мільйонів (70% - міське населення) та з 20-ти мільйонною діаспорою у всьому світі.
ХОРОШІ СТАРТОВІ УМОВИ
Україна, розташована на кордоні Європейського Союзу, з прозахідним та орієнтованим на бізнес урядом, що прикладає зусилля на здійснення реформ та зміцнення національної безпеки та інституцій, має хороші позиції, щоб досягти у майбутньою економічного успіху. Проблеми з якими зіткнулась Україна, створюють імпульс та передумови для реалізації структурних реформ, які відіграють ключову роль в трансформації країни та втілення потенціалу майбутнього росту.
ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИЙ ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ
Україна - велика країна, загальна чисельність населення якої перевищує 45 мільйонів. Україна посідає четверту сходинку освіченості населення у світі, більше 99,7% українців є писемні, а понад 70% мають середню освіту.
В Україні більше 2,5 млн. студентів вищих навчальних закладів, з яких 640 000 випускаються щорічно. Україна у 2015 році була 41-ою у рейтингу Національної Системи Вищої Освіти Universitas 21, всесвітньої асоціації науково-дослідних університетів, перевершуючи такі країни, як Румунія, Туреччина та Індія.
NYSA DEVELOPMENT
ВВП (паритет купівельної спроможності): 339 млрд. USD у 2015 році, економіка входить в топ-50
СЕРЕДНЯ ЗАРПЛАТА: 179 USD/міс.Найбільш конкурентоспроможна (в розумінні витрат) виробнича платформа в ЄС
Відсутність необхідності ВІЗИ, щодо короткотерміново перебування для громадян більшості західних країн
ОСВІТА: посідає 4-ту сходинку в освіченості населення у світі, більше 99,7% українців є писемні, а понад 70% мають середню, або вищу освіту
ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ: Україна піднялась на 56-ту сходинку, у порівнянні з 2012 роком, у рейтингу Світового Банку, щодо легкості ведення бізнесу
ТОРГІВЛЯ
Географічний центр Європи, що робить країну ідеальним торговим центром для ЄС, Близького Сходу та Азії
Широка та всеохоплююча угода про вільну торгівлю (DCFTA) з Європейським Союзом
Учасник Всесвітньої Торгової Організації
Вільна Торгівля: ЄС, СНД, ЄАВТ, БЮРМ, Грузія, Чорногорія, Канада, поточні переговори з Ізраїлем, Туреччиною
КЛЮЧОВІ ФАКТИ | ПОКАЗНИКИ
ВІДСОТОК ВИПУСКНИКІВ З ТОЧНИХ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК
Завдяки перевагам чіткої спрямованості освітньої системи на технічні дисципліни, щороку в Україні випускається понад 130 000 інженерів та близько 16 000 випускників інформаційних технологій. Україна є найбільшим постачальником інженерних фахівців в країнах ЦСЄ
ВИРОБНИЧА ПЛАТФОРМА З НИЗЬКИМИ ВИТРАТАМИ НА КОРДОНІ З ЄС
Значна девальвація гривні дала можливість Україні стати найбільш конкурентноспроможною виробничою платформою з низькими витратами по всьому світу. Оплата праці, сировина та інші витрати на виробництво значно скоротилися в доларовому еквіваленті. Зокрема, найбільш трудомісткі галузі, такі як харчова та агропромислова, легка промисловість та легке машинобудування користуються найбільшими перевагами.
Середня зарплата, $ 179 на місяць, на основі поточних даних 2015 року, значно нижча за зарплатню регіональних сусідів у ЦСЄ. У той же час, близькість до великого ринку ЄС робить Україну конкурентноспроможною альтернативою Південно-Східній Азії, особливо для промисловостей, що вимагають коротких ланцюгів постачання та швидких виробничих циклів, таких як текстиль, одяг або взуття. Доставка товарів з України протягом двох днів до європейських транспортних вузлів, на відміну від товарів з Азії, що перевозяться суднами 40 днів, є істотною перевагою.
ПРИВАБЛИВА ВАРТІСТЬ КАПІТАЛУ
Україна переживає зростаючий попит на капітал для відновлення та розширення своєї промисловості. Українські банки зосереджені, головним чином, на покращенні своїх балансів, внаслідок чого відсоткові ставки по кредитах в національній валюті перевищують 20%.
Існує високий попит на акціонерний капітал для операційно потужних компаній у привабливих ринкових сегментах зі здоровими балансами, які шукають оборотний капітал для фінансування зростання, розвитку експорту та модернізації виробництва.
ПОГОДИННА ПЛАТНЯ НА ВИРОБНИЦТВІ
У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ КРАЇНАМИ
дол. США за годину
Угода про зону вільної торгівлі, що підписана між Україною та ЄС та затверджена обома парламентами, вже має величезний вплив на українську промисловість, скасування тарифних та нетарифних бар'єрів для українського експорту, особливо в сільськогосподарській та виробничій галузях, де Україна має важливі конкурентні й економічні переваги. Реалізація першого кроку, зони вільної торгівлі з ЄС, стимулювала українські підприємства збільшувати експорт до регіону.
БЛИЗЬКІСТЬ ДО КЛЮЧОВИХ РИНКІВ
Географічне розташування України разом із низькими витратами на виробництво дає можливість стати основним сервісом, виробничим і торговельним центром на перехресті Європи та Азії
Україна має потужну інфраструктуру для підтримки експортно-орієнтованої економіки - близько 170 000 км автомобільних доріг, близько 22 000 км залізничних колій, 13 морських портів по материковій Україні та понад 20 пасажирських аеропортів.
Львівська область розташована на перетині основних шляхів з країн Європейського Союзу на східні ринки. Межуючи безпосередньо з Європейським Союзом, Львівська область має величезні можливості для логістичних послуг. Варто зауважити, що цей ринок недостатньо розвинений. Відносно невеликі відстані до сусідніх європейських столиць і доступ до великого споживчого ринку в Україні і Росії робить Львівську область привабливим місцем для ведення бізнесу. Україна нині є одним з найбільших ринків збуту в Європі, а Львівщина - ворота на цей ринок з країн ЄС.
NYSA DEVELOPMENT
ПЕРЕВАГИ ІНДУСТРІАЛЬНИХ
ПАРКІВ В УКРАЇНІ
Вигоди для учасників – мінімізація витрат матеріальних, фінансових, трудових і часових ресурсів, необхідних для започаткування господарської діяльності, можливість отримання послуг, пов'язаних із забезпеченням господарської діяльності, від керуючої компанії.